Opel combo1.7 dti me klim dhe der ansore 1 vit rks

Shitet nga: Privat 30 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Hapje nga distanca ,klim,der ansore ,dy par fellne ,s vetem klient serioz kontakti vetem me viber mund te me shkruni+37744854526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim