Opel Vectra 1.7 dizel motorr japan -91

Shitet nga: selman 09 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes veturen opel vectra kjo esht ne foto vetura ka regjistrim plot nje vit ne emer tem personal vetura esht shum e shtrengune nuk nihet si esht dhezun esht dizel me nje motor shum te mir i cili shpenximet i ka shumm shumm te vogla si dhe dhez shum let qysh dhez ne qit koh dhez edhe dimrit., vetura ka 4 goma te reja me firmen dunllop me felga shum te mira me nr 15 si dhe ka goma me felga per dimer me goma te mira vetura esht kshtu si ne foto kurizjon ka nga pag po rregullohet me pak pun e per pun si e ka mundni me pa ne mbremje kur tdoni flm per mirkuptim qmimi i fundit 1600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim