shitet ose nderrohet

Shitet nga: safeti 15 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Boxer
peugeot boxer 2002 HDI ne gjendje te rrregullt regjistrim dhe 8 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim