Reno clio 1.2 benxin 97 Per Pjes pa dogan

Shitet nga: reno 13 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Reno Clio Per Pjes per ma shum informata kontakto ne telefon 049377376 si dhe ne viber +38649377376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim