Renault Kangoo dizel -99

Shitet nga: xhavit 11 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Vetura ne gjendje te rregullt, punon shum mir.
I posa ardhur nga gjermania dhe i posa regjistruar me tabela te kosoves.
Motorin e ka te ri ,1.9 Disel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim