Shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Arsimi 10 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet ose ndrrohet vetura. Renault megan 1.9 turbo diesel
Regjistrimi i ka skaduar tash dhe eshte i q'lajmeruar. Denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim