Renault Scenic dizel -03

Shitet nga: Naser 17 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 998 EUR   3 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet vetura Renault Scenic ne gjendje shum te mire teknike.Ka regjistrim nje vit deri me 09\12\2016.
Vetura eshte e servisuar.Posedon klim,ABS , Airbag,CD player,elektroknik,tempomat, si dhe dy pal goma te dimrit dhe te veres.Bejme edhe ndrrim me ndonje vetur tjeter.Ndrruesi eshte manual.
Qmimi me ndrrim eshte 3300
Mund te thirrni edhe ne viber +37744362383 dhe +37745618437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim