Seat Inca dizel -00

Shitet nga: xxxxxx 07 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Inca
Shitet pikapi viti prodhimit 11.2000 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 1,9 turbo dizell regjistrim nje vit te plot nuk ka koruzion posedon edhe kuken tabelat i ka 01 po fotot jan me tabela 02
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim