Shtiet ose ndrrohet

Shitet nga: Jeton 18 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet golf 2dizel 1.6 per me shum nr 045 589 660si dhe ipko 049 821 648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim