PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

Shitet nga: SAFET 20 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
TE NE MUND TE GJENI PJESE PER SSANGYONG
SI DHE SHUM LLOJE TE GJIPAVE
Nr-+38349194854
044194854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim