Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Shitet nga: Safet Dje 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: REXTON
Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Komoran Pej perball Al petrol Nr kontakt 044194854 049194854. Viber 044747469
KEMI PJES EDHE PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007/8, NISSAN NAVARA 2007
NISSAN MURANO-3.5-2007
NISS AN PATFANDER 2007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim