U shittttt

Shitet nga: sadik 03 Maj 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
boj nrrim meBMW X5 DHE ME BMW 5 shtoj pare BMW duhet te Jet 2003 e ma e re ner 2003 jo kubikazha 3.0 GolfI ka regjistrim Deri ne mujn 10 karrikat me nxemje tempomat gomat e reja per mashum informata na kontaktoni ne nr 045258990 o se viber 044434851 add sadik_goqi@hotmail.combo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim