VW Golf -10

Shitet nga: Faruk 13 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Golfi eshte ne gjendje te rregullte.Po sa i doganuar dhe i regjistruar . 1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim