VW Golf 3 1.9 diesel -93

Shitet nga: sabit 27 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shitet golfi 1.9 diesel regjstrim ka deri ne fund te qeshorit eshte shum i rujten si brenda ashtu dhe jasht eshte ne gjendje shum te mir per me shum informata kontakto ne celular
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim