VW Sharan dizel -02

Shitet nga: fatmir 04 Maj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes ose ndrroj sharan 2002 rigjistrimi i dyt ne ks ne gjendje te mir pune dhe shum mir punon i ka te gjitha qa i nevojiten ni veture 6 shpejtsi gjamat kolor fabrikisht arbaka edhe korrikat abees etj dy karrika ekstra per fmi me 7 ulse i rigjistrun a un i kam veq 6 ulse edhe 2500 kilometra ka nevoj uljen dhe filterat mi ndrru rigjistrim deri ne janar 2016 . .ndrroj me golf 4 ose 5 ose mercedes 220 ose 320 2002 e deri ne 2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim