Vw Golf 2 Benxin 1.6 -89 rks prill 2016 u shit f..

Shitet nga: Mehmeti 19 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Drenas
Shes golf 2 Benxin 1.6 viti ne fund te 88 tes regjistrim prill 2016,vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe motorrike,edhe mbrenda esht shum i rujtur,ne tersi esht ne gjendje te mir,ka goma dhe fellne te mira batarite mir,radijo me cd etj,viber ne vala +37745 254 627,ipko 049 219 613.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim