u shittt flm merrjep

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: touareg 19 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes taurekin 2006 3.0 full ekstra elkur korrikat me mazazh i blindun me ni fjal shum i mir dhe bejm ndrrime me gollf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim