*URGJENTMakineri per prodhimin e gypave te betonit

Shitet nga: Xhavit 03 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten Urgjentisht Makinat per prodhimin e gypave te betonit, te te gjitha dimensioneve prej Ø 300- Ø 1400 dhe pajisje tjera percjellese.

Jane te gatshme per montim dhe prodhim.

Çmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim