ABS

Shitet nga: WE-KS 21 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Drenas
Makine per zdrukthtari ne gjendje te rregullt dhe efikase e importuar nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim