Auto larje

Shitet nga: besart 28 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes auto larje ne gjendje perfekte njera esht karcher esht me uj te nxeht dhe me uj te ftoht kurse ajo tjetra me bure esht vetem me uj te ftohet ne gjendje te mir jan te dyjat per gjdo info na kontaktonij


poashtu e shes edhe cerkullar per prerjen e kockave ose rrasave tehun e kan te rij veteem per pun per gjdo info na kontaktonij

044 681 679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim