Auto larjen komplete

Shitet nga: idriz 23 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes auto larjen komplet 1ato larje boca shamponit komprosori cisterna e ujti 1000litra e ujti dhe fshisa rrymese
Baja ndrrimi me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim