Elektromotor nga "ELEKTROKOVINA"

Shitet nga: Beni 20 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet ose nderrohet elektromotori prodhim nga "Elektrokovina"

Motori eshte trefazor, per ma shum detaje shikoje ne foto pllakon me detaje te motorit, ose mund te vijni dhe ta shikoni dhe ta testoni nese jeni te interesuar.

Elektromotor
Motor
elektromotori
motori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim