Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T. "JETMIRI" 23 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Gurëthyesi posedon çekanat për thyerje të gurëve dhe produkteve tjera të betonit është ne gjëndje të rregullt i gatshëm për punë.


-Për më shumë informata kontaktoni në numër telefoni:
044/208-996 044-67-03-02
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k

Ndërrimi i mundëshëm me:Material ndërtimorë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim