Korpa e kranit per stuba dhe plloq

Shitet nga: Handin 08 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes korpen e kranit me gyp per stuba e ardhun nga Italia shes edhe tri par shingjir per kran 045844209 asht edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim