Kosa e barit, VIKING

Shitet nga: Gentrit 12 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
Shitet kosa e barit, e posa ardhur nga Gjermania.
Ne gjendje te rregullt dhe firma e mirenjohur, VIKING.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim