Kosa te barit, te ardhura nga Gjermania

Shitet nga: Gentrit 28 Qer 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten Kosat e barit, te ardhura nga Gjermania.
Jan ne gjendje te rregullt qe te gjitha.
Disa jane me rryme dhe disa me benzin.
Qmimet nga 40 euro deri ne 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim