Makinë për prerjen e betonit

Shitet nga: Makinë për prerjen e betonit 23 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes makinën për prerjen e betonit

Makina është në gjendje të rregullt

Për më shumë informata:

* Nr. tel. 044/208-996 dhe 044/670-302
Tel: 044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim