Makinë

Shitet nga: Niku 09 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Drenas
Shitet makina e cila e bënë perpunimin e materialit te gatshem-fix-10. Makina eshte e re dhe mund te vizitohet ne cdo kohë nga te interesuarit.
lokacioni, te Kroni i Mbretit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim