Makin automatike per punimin e rrjetave

Shitet nga: xxx 08 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Komuna: Drenas
Shes Makin per Punimin e rjjetava te gjitha dimenzioneve me katror 4x4 , 5x5 , 7x7 si dhe gjersi prej 0.5M deri 2.2M ,Makina esht krejtsisht automatike qe nga fillimi i rrjetes deri ne mbarim ka edhe pjes shtes per me shum info :044214840 & 049581907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim