Makin per prerjen e armatures

Shitet nga: malush musliu 27 Maj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

825 EUR

Komuna: Drenas
Motorr trefazor me mundesi qe te punoj edhe me tension njefazor,pren deri ne fi 22 ,dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim