Makina për hoteleri dhe kamion frigorifer

Shitet nga: Auron 07 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes këto paisje ka friza furra e pices komplet maqina te lamjes toster reklama perzirse te brumit plus aparata te kafes me pare e shum sene tjera xhithashtu shes edhe kamionin mercedes frigo 817 baj edhe ndrrim me kombi . Traktor.kamionet.pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim