Makina per perpunimin e drurit

Shitet nga: gimi 02 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shiten makinat per perpunimin e drurit , prodhim gjerman.
makinat jane:
-kombinjerk(strug+dikt 50 cm tehu)-950 euro
-frez i madh - 850 euro
makinat jane ne gjendje te rregullt.
mundesi ndrrimi edhe me mobilje dhe orendi te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim