Makine per mjeljen e lopëve.

Shitet nga: Avdi 24 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet me marreveshjes makina per mjeljen e lopeve,makina eshte e re dhe e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim