Maqinat me qira

Shitet nga: Mehmet 06 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
leshoj maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykit dhe ibercukit te ardhura nga CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim