Mjet per prerje te gardhit

Shitet nga: Gentrit 05 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Drenas
Shitet makina per prerjen e gardhit.
Eshte ne gjendje te rregullt teknike. I posa ardhur nga Gjermania.
Mbushet me rryme dhe pastaj mund te perdoret duke zhfrytezuar batarine e tij e cila mbushet pastaj perseri me rryme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim