Mjete per bari (me tela)

Shitet nga: Gentrit 18 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Drenas
Jan ne gjendje te rregullt...eshte e ardhur nga Gjermania dhe punon me benzin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim