Pompa e ujit me benzin

Shitet nga: Gentrit 05 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   210 EUR

Komuna: Drenas
Shitet pompa e ujit me benzin.
Eshte e posa ardhur nga Gjermania dhe e paperdorur.
Eshte jashtezakonisht e mire per thithjen dhe largimin e ujit si dhe ujerave te zeza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim