Shes demonterken 2 dhe nje banllancerk

Shitet nga: Valonn 16 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes 2 demonterka dhe nje ballancerk per vullkanizer ne gjendje shum te mir per punë per me shum info na kontaktoni ne 049666291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim