Shitet Makina per Laminat dhe Alumin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 25 Mar 20:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Makina per Laminat dhe Alumin. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim