Shitet pumpa montuese per dizel

Shitet nga: rrahim 01 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Shitet pumpa per dizel e cila mund te montohet ne cistern te dizelit eshte shum praktike.Pumpa esht prodhim italian dhe ne gjendje te rregullt Ka numratorin per matjen e litrave.kontakt tel:049195076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim