gjenerator aksa 22kw viti-2004

Shitet nga: s.seferaj 04 Gsh 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Drenas
shitet gjeneratori aksa 22kw automatik pa zhurum ne gjendje shum te mir ndrrim i mundshem dhe me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim