motor te ujit zhytes dhe pomp pastrimi me avull

Shitet nga: 045643173 23 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas

Motor zhytes per bunar

Pomp per pastrim me avull
Te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim