2 dritare sllovene 80*140 shum te mira me kipera

Shitet nga: bekim 20 Qer 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
shiten 4 copa dritare sllovene te perdorta por shum te mira
2 jan 80*140 me kipera dhe 2 tjera per banjo ose podruma .
baj ndrrim me muzik per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim