Ceven e hekurit fi 170 e gjat 14 metra

Shitet nga: shpendi 13 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Drenas
shes kete ceve te hekurit qe ka qene ceve e sistemit te gasit para 40 viteve, ceva eshte shum material i fort qe 40 vjet kurr nuk u ndryshk, ceva ka gjatesin 14 metra gjeresin 17 cm (fi 170) dhe mure te trasha afro 1 cm, qe mundesh me varit ne te qkado, qoft shkalle ne rreth, qoft si mbajtes per dyer te renda etj.
qmimi 300 euro.
nr per kontakt 044619100 dhe 049755661.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim