Derë për sallon

Shitet nga: Shet 06 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Drenas
Shitet dera për sallon e punuar nga materiali i zgjedhur me porosi është shumë pak e përdorur, Brava dhe bagllamat janë në rregull.Dera ka dimensione 90x 2.10 me korniz të gjere 30cm dhe trashsi 5cm.Dera shifet ne foto.Dera eshte perdorur vetem 5 muaj ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim