Dritare Gjermane me korniz metalike

Shitet nga: Qenan 22 Shk 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Dritare Gjermane me korniz metalike me xhama dypalsh me gjatësi 220cm,gjersi 133cm dhe trashësi 6cm.
220×133×6 qmimi 180euro për copë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim