Dritare dhe der e hymjes

Shitet nga: enver 23 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shiten dritareet shum te rujtne jan kto ne foto si dhe dera e hymjes dritaret jan 80-140 .. pe info ne mobil. ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim