Dyer ,dritare nga alumini &plastika

Shitet nga: Arian Plast 27 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Drenas
Punojm dyer dhe dritare nga plastika gjermane sipas porosis per informata na kontaktoni qmimet sipas marrveshjes .+37744297577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim