Dyer dhe dritare nga plastika

Shitet nga: Limi plast 13 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhojm dyer dhe dritare nga plastika "VEKA" me sistem te mbylljes Wink Haus
Te gjitha llojet e gjamit : Te kaltert,te gjelbert,ornament ejt.
Dyer te hyrjes mbi 50 modele te ndryshme
Punojm vetem me porosi
Transporti dhe montimi tere kosoven .
Tel:044 949 003 -049 310 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim