Dyer te dhomave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jeta 2 06 Tet 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Drenas
Dyer te kualitetit te larte per vetem 105 euro, ndersa montimi 15 euro. jane te ndertuara me kornize druri 6cm dhe e perforcuar me 4 shtyllla te drurit dhe e veshur me MDF 8mm dhe PVC. Ndersa kornizat jane MDF i plote me presion ku ne mes eshte materiali me i forte ne treg Shper. Japim dyer edhe me shumice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim